Roubenky vlastnoručně stavíme

Zajistíme kompletní dodávku roubených a poloroubených staveb včetně stylového nábytku, kuchyňské linky a dveří vše z masivního materiálu.

Náš příběh

V roce 1991 založil v malé melouchářské dílně Zdeněk Kulhavý firmu truhlářství Kulhavý. Zabývající se zakázkovou truhlářskou výrobou.  Během divokých devadesátých let se firma rozrostla, přesunula do větších prostor v Oldříši u Poličky a zaměstnával celou rodinu napříč generacemi a dalších 10 zaměstnanců.

 V roce 2002 jsme ve spolupráci s tesařským mistrem Bohoušem Lopurem začali stavět první roubenou chalupu a pronikat do tajů a krás roubených staveb. Nutno podknout, že před 25 lety se roubené stavby téměř nestavěly. Od roku 2002 jsme postavili 20 roubených a poloroubených staveb.

 V roce 1991 založil v malé melouchářské dílně Zdeněk Kulhavý firmu truhlářství Kulhavý. Zabývající se zakázkovou truhlářskou výrobou.  Během divokých devadesátých let se firma rozrostla, přesunula do větších prostor v Oldříši u Poličky a zaměstnával celou rodinu napříč generacemi a dalších 10 zaměstnanců. V roce 2002 jsme ve spolupráci s tesařským mistrem Bohoušem Lopurem začali stavět první roubenou chalupu a pronikat do tajů a krás roubených staveb. Nutno podknout, že před 25 lety se roubené stavby téměř nestavěly. Od roku 2002 jsme postavili 20 roubených a poloroubených staveb.